ART / Lithographs / Giclée 13903042
nr 1390 3042
GICLÉE
Bengt Bengtsson, "Bitcoin". Signed, numbered 92/100, unframed, 28x38 cm,
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Bitcoin". Signerad, numrerad 92/100, oramat löst blad, 28x38 cm
SEK 300
Monday April 12 2021
at 19:41:18
10/4 10:06:54
11/4 20:51:48